Семінар із сімейних розстановок

Для тех, кто ищет внутренней гармонии, хочет улучшить физическое и духовное здоровье, осознать свои корни и избавиться от страхов, депрессии, печали, вины и гнева, разрешить конфликты, прояснить личные и деловые вопросы, найти свое место в жизни и многое другое…
Семинар будет проводить Владо Илич (Vlado Ilic) - ближайший последователь Берта Хеллингера, профессор, психолог-консультант, преподаватель по системным расстановкам, директор Института коммуникативности, тренер по межкультурной коммуникации, супервизор, тренер каратэ, медиатор. Учредитель и руководитель обучающего института по коммуникации в Гаймерсхайме (Германия), председатель Общества системных расстановок в Сербии. http://www.orderoflove.com/
Владо – человек с большим и любящим сердцем!
Владо живет в Германии, женат, отец 5 детей. Учился в Белграде и в Германии. Практикует метод Семейных Системных Расстановок (Порядки Любви) более 15 лет в разных странах мира: Канада, США, Германия, Австрия, Италия, Сербия, Черногория, Македония, Хорватия, Болгария, Украина, Россия ...
Владо Илич – один из лучших специалистов по:
- партнерским отношениям,
- семейным проблемам,
- «лоскутным» семьям - с детьми из предыдущих браков,
- консультированию подростков,
- работе с симптомами,
- интегративной медицине и психосоматике,
- преодолении травмы, в частности военной травмы,
- успеху в профессии,
- системному оргконсультированию предприятий.
“После 20 лет работы с людьми я обнаружил целебную силу Движения Любви. Это наиболее эффективная работа, и в то же время, наиболее сложная. Следуя за Силой Духа, моя душа наполняется глубочайшим уважением, скромностью, благодарностью и любовью”.
«Я особенно люблю работать с детьми. Они бессознательно берут на себя ответственность своих родителей - из-за любви. Это запутывает динамику семьи, и выражается в различных поведенческих расстройствах у детей, заболеваниях, аллергиях или частых травмах. Родители могут восстановить порядки в семье, даже если их дети не присутствуют на семинаре».
На этом семинаре будет найдено решение по запросу каждого участника.
Участвуя в семинаре, вы откроете для себя новые качества жизни и перспективы.

Начало семинара в пятницу 1 апреля в 10.00.
Стоимость участия:
140 евро - до 25 января (при 50% предоплате), 160 евро – до 15 марта, 190 евро - после 15 марта.

В четверг, 31 марта, с 18.00 до 21.00 – лекция для всех желающих. Вход - 200 грн.

Регистрация:
Ирина: +38 (095) 403-96-77, 38 (093)-573-16-72, Skype: irinysha1192.
Татьяна: +38 (093)-193-63-34, +38 (050)-986-34-89, Skype: – vombatysia,
E-mail: razvitiye.resurs@gmail.com

 

 
02–04 жовтня 2015

Унікальний Владо Іліч

„ЛЮБОВ І МАЙБУТНЄ“

Для тих, хто шукає внутрішньої гармонії, хоче поліпшити фізичне та духовне здоров'я, усвідомити  свої  корені і позбутися страхів, депресії і смутку, провини і гніву, вирішити конфлікти, прояснити особисті та ділові питання, знайти своє місце в житті і багато іншого. 

На цьому семінарі буде знайдено рішення щодо запиту кожного учасника. Беручи участь в семінарі, ви відкриєте для себе нові якості життя та перспективи.

У п'ятницю,  з 18.00 до 20.00 –майстер-клас для всіх бажаючих. Вхід-100 грн
Початок семінару в п'ятницю 02 жовтня, о 10.00; Субота з 10.00 до 18.00;
Неділя з 10.00 до 18.00.

Реєстрація:
Ірина Киореску: +38 (095) 403 96 77, +38 (093) 573 16 72, скайп: irinyshakio
Тетяна Запорожець: +38 (093) 193 63 34, +38 (050) 986 34 89, скайп: vombatysia,
Електронна пошта: razvitiye.resurs@gmail.com
 

Метод Сімейних Розстановок за Бертом Хеллінгером

Сімейні розстановки як метод був розроблений на початку 80-х років Бертом Хеллінгером, німецьким психотерапевтом, філософом, теологом і педагогом.
Під впливом групової динаміки, первинної терапії, транзакційного аналізу і різних видів гіпнотерапії, він адаптував метод для сучасного терапевтичного підходу.   Сімейні розстановки успішно застосовуються в усьому світі. Терміни, що використовуються для цього методу німецькою є "Familienaufstellung",  англійською - Family Constellations.

Сімейні розстановки - це феноменологічний метод. Він виходить за рамки класичної терапевтичної роботи.
Метод включає в себе роботу на рівні душі, стосунки в сім'ї та стосунки у соціальному середовищі. Цей метод переростає особистий рівень і відкриває розуміння сімейних динамік (або травм), що мали місце де-кілька  поколіннь тому (транс-генеративних динамік), і вплив цих динамік на сьогоднішнє життя людини. Розуміння (викриття) цих динамік за допомогою так званої колективної пам'яті, яка єднає нас з транс-особистим, надає змогу зрозуміти дійсні  причини сьогоднішніх проблем людини.
Це призводить до зцілення, вирішення проблем та прогресу.

Під час роботи за цим методом: людей («заступників») розставляють в робочому полі групи. Відчуття та емоції заступників є найголовнішими у методі сімейних розстановок.
Це одна з основних людських здібностей - здатність відчувати емоції інших на фізичному та емоційному рівні, щоб мати "знання" про них без попереднього отримання будь- якої інформації взагалі.  Бути "медіумом" досвіду інших людей - це стародавня людська здатність, яка сягає до самого початку людського роду. Ця здатність і знання застосовуються в багатьох інших видах сучасної терапії (концепції взаємної передачі у психоаналізі). Використання цієї здатності досягло найвищого рівня у методі сімейних розстановок.
В методі сімейних розстановок  використовується так зване "інформаційне поле", яке на практичному рівні відображає стан енергії сімейної системи, що має могутній зцілюючий потенціал. Емпіричний зміст духовної інформації та енергетичне поле підтверджує і доповнює ідеї сучасної науки, такі як "морфогенетичні поля" (Руперт Шелдрейк).

Сімейні розстановки- це терапія, орієнтована на рішення. Це підпорядковується  природним  законам і порядкам, існуючих в сім'ї або системі, категоріям, які знаходяться поза межами нашого розуміння. Порушення цих моральних правил може призвести до страждань й хвороб.
Визнаючи ці природні закони і слідуючи за енергетичними процесами, що стоять на службі у життя, ми можемо досягти зцілення та любові, що стає основною підтримкою і силою в сім'ї.
Одним з цих природних законів є, наприклад, такий: кожен з членів сім'ї має право належати до сім'ї (системи), незалежно від моральних правил.
Існує також непорушне право мати свою долю, страждати або нести провину. Діти, наприклад, не можуть нести тягар своїх батьків - вони повинні дозволити їм жити своєю долею, самостійно, що надає змогу дітям бути успішними у своєму власному житті. Включення предків і загиблих членів сім'ї, а також тих, хто став енергетично прив'язаними до системи через різні ситуації (вбивство, згвалтування і так далі), приносить мир на дуже глибокому рівні, що надає сил живим членам сім'ї.

Робота за методом сімейних розстановок вимагає професійної підготовки.
Терапевт, шо практикуює цей метод, повинен відмовитися від ідеї контролювати ситуацію і має працювати,
як каже Берт Хеллінгер, "без наміру або страху".